Współpraca

Jak wygląda współpraca?

Jak wygląda współpraca?

Szeroka wiedza z obszaru IT oraz 15-letnie doświadczenie sprawiły, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Dzięki naszej pasji i profesjonalizmowi dostarczamy rozwiązania szyte na miarę. Dbamy o to, by nasza współpraca przynosiła wymierne korzyści dla Twojego biznesu.

Jeśli szukasz partnera, który podchodzi do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem, jesteśmy tu dla Ciebie! Wiemy, że nie ma dwóch takich samych zleceń, dlatego naszą usługę konsultingu IT realizujemy w etapach.

1

Pierwszy kontakt

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego czekaj na kontakt z naszej strony. Zwykle nie zajmuje nam to więcej niż 3 dni, aby umówić się z Tobą na spotkanie. Przed spotkaniem otrzymasz od nas zestaw pytań, w których określisz swoje cele biznesowe „na już” i na „za kilka lat”, przedstawisz nam dotychczasowe rozwiązania informatyczne (być może w swojej firmie masz już wszystkie niezbędne narzędzia do zrealizowania założonych celów biznesowych, tylko nie odkryłeś ich potencjału?) i opowiesz o potrzebach związanych z obszarem IT. 

2

Konsulting IT

Podczas spotkania przeanalizujemy wspólnie twoje odpowiedzi. Za proponujemy rozwiązania dopasowane do stanu technicznego i możliwości finansowych. Przygotujemy też propozycje rozwiązań alternatywnych, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję. Opowiemy nie tylko o zaletach tych rozwiązań, ale także uświadomimy o możliwych ograniczeniach i zagrożeniach. Opowiemy co możemy zrobić już dziś, ale możemy wybiec też w przyszłość i ocenić jakie narzędzia możesz wdrożyć za jakiś czas. Nasze propozycje otrzymasz w formie kompletnych dokumentów, abyś mógł przeanalizować wszystkie za i przeciw, służymy też pomocą w wyjaśnieniu trudniejszych kwestii i rozwiązaniu wszelkich obaw.

3

Umowa

Określimy zasady współpracy, podpiszemy z tobą umowę oraz oświadczenie o poufności danych.

4

Wdrożenie

Czyli coś, na czym znamy się najlepiej! Wdrożymy wybrane rozwiązania w terminie określonym w umowie. Zadbamy o ich niezawodne działanie, a na problemy zareagujemy bezzwłocznie.